• Dostawa

Sklep oferuje darmową dostawę przy jednorazowym zamówieniu powyżej 500.00 pln brutto.

*Uwaga : Darmowa dostawa nie dotyczy towarów gabarytowych oraz powyżej wagi 50 kg

Dostawa

1.1. Dostawa produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej lub Klient samodzielnie zorganizuje transport bądź dokona odbioru osobistego. 

1.2. Koszty dostawy produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się umową sprzedaży, a także na stronie internetowej Sklepu ”www.sportpluspoland.pl w dziale „Dostawa i płatność”. Koszt dostawy zależny jest od wybranego przy składaniu zamówieniu sposobu dostawy. Łączny koszt zamówienia, obejmujący cenę produktu oraz koszt dostawy, widoczny jest przy podsumowaniu dokonywanego zamówienia. Sklep informuje, że w przypadku, gdy nie można z góry ustalić wysokości opłat za dostawę towaru (np. przesyłki wielkogabarytowe) również istnieje obowiązek uiszczenia tego rodzaju opłat, które wówczas zostaną określone indywidualnie i szacowane są na kwotę nie wyższą, niż 1000PLN. 

1.3. Zamówione przez Klienta produkty dostarczane są na adres wskazany w formularzu zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty polskiej. W przypadku towarów wielkogabarytowych możliwa jest również dostawa transportem własnym Sprzedawcy. Wyboru sposobu dostawy dokonuje Klient wypełniając formularz zamówienia. 

1.4. Dostawy towarów zamawianych za pośrednictwem Sklepu są realizowane wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 

1.5. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Klienta. 

1.6. Po otrzymaniu przesyłki Klient powinien, w miarę możliwości, sprawdzić w obecności dostawcy stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki podczas przewozu zalecana jest, w miarę możliwości, odmowa odbioru przesyłki przez Klienta bądź spisanie w obecności dostawcy protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody, co znacznie ułatwi ewentualne postępowanie reklamacyjne.